Natřete to!

Mícháme barvy na dřevo na počkání

Zjistit víc

Vyzkoušejte vzorky barev

Volba správné povrchové úpravy na dřevěnou podlahu

podlaha

Volba správné povrchové úpravy významně spoluurčuje nejen životnost, ale i vzhled a charakter dřevěné podlahy. Často je podlaha pokládána bez ošetření. Požadovaná úprava se u mnohých podlah provádí přímo v místě po pokládce (uzavření stavby). Před broušení může být podlahová plocha zatmelená.

Lak, olej nebo vosk?

Následně může být nanesen lak, olej nebo vosk. Oleje jsou nanášeny v tekuté formě a dřevo je vsákne, takže olej na  povrchu slouží jako impregnace. Následně můžeme použít ještě vosk, který se zapracuje do pórů na povrchu dřeva. Máme v nabídce tvrdé voskové oleje (OSMO i Remmers) - spojení oleje a vosku zaručují spolehlivou ochranu podlahy. Při vyšším zatížení potřebuje podlaha dostatečnou péči a musí být čas od času znovu ošetřena.  Na namáhané plochy, jako např. schody doporučujeme použít Treppen & Parkettlack. Prodlouží se tím životnost. I po dlouhodobém užívání a silném zatížení mohou být dřevěné podlahy snadno renovovány a po obroušení a ošetření povrchu vypadají opět jako nové. Dostatečná tloušt’ka užitné vrstvy umožňuje několikanásobnou renovaci v závislosti na množství odbroušeného materiálu.

profi stěrka

Nabízíme Vám speciální kartáče k natírání podlah, které Vám velmi usnadní práci. Vosk můžete nanášet pomocí stěrky. Nebo samozřejmě můžete použít štětec.

logo

608 404 088 Jsme vám k dispozici denně 8:00-22:00 hod.

Poradíme vám jak ošetřit dřevo

11 výdejních míst v České republice

Množstevní slevy pro věrné zákazníky

Speciální rabaty pro firmy a živnostníky

Ověřený zákazník před 21 dny

rychlé vyřízení objednávky

Ověřený zákazník před 28 dny

Objednal. Do pár dnů dorazilo do boxu. Vše v pořádku.Děkuji.

Ověřený zákazník před měsícem

Ochota,výborná komunikace ,rychlé dodání

Nahoru

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2024 levne-barvy-laky.cz - Všechna práva vyhrazena