Natřete to!

Vyzkoušejte výhodné balíčky barev

Zjistit víc

Volba správné povrchové úpravy na dřevěnou podlahu

podlaha

Volba správné povrchové úpravy významně spoluurčuje nejen životnost, ale i vzhled a charakter dřevěné podlahy. Často je podlaha pokládána bez ošetření. Požadovaná úprava se u mnohých podlah provádí přímo v místě po pokládce (uzavření stavby). Před broušení může být podlahová plocha zatmelená.

Lak, olej nebo vosk?

Následně může být nanesen lak, olej nebo vosk. Oleje jsou nanášeny v tekuté formě a dřevo je vsákne, takže olej na  povrchu slouží jako impregnace. Následně můžeme použít ještě vosk, který se zapracuje do pórů na povrchu dřeva. Máme v nabídce tvrdé voskové oleje (OSMO i Remmers) - spojení oleje a vosku zaručují spolehlivou ochranu podlahy. Při vyšším zatížení potřebuje podlaha dostatečnou péči a musí být čas od času znovu ošetřena.  Na namáhané plochy, jako např. schody doporučujeme použít Treppen & Parkettlack. Prodlouží se tím životnost. I po dlouhodobém užívání a silném zatížení mohou být dřevěné podlahy snadno renovovány a po obroušení a ošetření povrchu vypadají opět jako nové. Dostatečná tloušt’ka užitné vrstvy umožňuje několikanásobnou renovaci v závislosti na množství odbroušeného materiálu.

profi stěrka

Nabízíme Vám speciální kartáče k natírání podlah, které Vám velmi usnadní práci. Vosk můžete nanášet pomocí stěrky. Nebo samozřejmě můžete použít štětec.

logo

774 339 700 Jsme vám k dispozici denně 8:00-22:00 hod.

Poradíme vám jak ošetřit dřevo

10 výdejních míst v České republice

Množstevní slevy pro věrné zákazníky

Speciální rabaty pro firmy a živnostníky

Ověřený zákazník před 2 dny

Pobočka ve Frýdku-Místku je hotová katastrofa, dle e-shopu, mají mít zboží připraveno, ale na pobočku si pro něj musíte třikrát jet, protože ho neustále nemají a jen se vymlouvají.

Ověřený zákazník před 6 dny

Maximální vstřícnost, objednávali jsme několikrát, pokaždé spokojenost.

Ověřený zákazník před 6 dny

Široký výběr sortimentu, super komunikace s panem majitelem. Rychlost dodávky.

Nahoru

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2019 levne-barvy-laky.cz - Všechna práva vyhrazena

e-shop vytvořil Webový servis

hosting zajišťuje Váš-hosting