E-SHOP je v provozu vč. dopravy. PRODEJNY fungují pro výdej zboží i v nouzovém stavu. Zjistit více.

×

Natřete to!

Mícháme barvy na dřevo na počkání

Zjistit víc

Vyzkoušejte vzorky barev

Na údržbu teras doporučujeme OLEJE NA TERASY OSMO a ADLER.


Speciální olej OSMO 2,5l Modřín ( + další odstíny )
- Speciální olej OSMO 2,5l Modřín je transparentní polomatný nátěr na dřevo na bázi přírodních olejů a vosků k použití do vnějších prostor.

  • Vyhladí povrch dřeva, neodprýskává, nepraská a neodlupuje se.
  • Silně odpuzuje vodu a reguluje vlhkost.
  • V případě renovace stačí jeden nátěr na očištěný povrch (bez obrušování!)
  • U dřeva bez povrchové úpravy dva nátěry.
  • Natře dvojnásobek m2 než obvyklá barva.
  • Nezávadný (po zaschnutí) pro člověka, zvířata i rostliny.Způsob nanášení:
Povrch dřeva musí být čistý, suchý a nesmí být vystaven mrazu (max. vlhkost dřeva 20%). Staré lakové nátěry a barvy je nutno odstranit. Naneste pevným štětcem (Osmo Plochý štětec) nebo textilem (např. u nábytku) tence na čistou a suchou plochu ve směru vláken dřeva. Pro rychlou práci na velkých plochách doporučujeme Osmo Kartáč k natírání teras 150 mm přímo na míru na terasová prkna, se kterým lze pracovat ve stoje a šetřit záda. Dobře a rovnoměrně rozetřete. Potom naneste 2. nátěr – rovněž tence. Výsledný svrchní nátěr závisí – kromě jiného – také na přirozených charakteristikách dřeva, z tohoto důvodu doporučujeme provedení zkušebního nátěru před vlastním použitím.

Doba schnutí:
Cca 8-10 hodin (za běžných klimatických podmínek, 23°C/50% relativní vzdušná vlhkost). Při nízkých teplotách a/nebo vyšší vzdušné vlhkost se prodlužuje doba schnutí.


Více o produktu Speciální olej OSMO 2,5l Modřín v technických listech.Adler Pullex Bodenöl - 0.75l nebo 2.5l odstín Modřín, Java, Kongo nebo Bezbarvý
- ADLER Pullex Bodenöl je založený na přírodních olejích a voscích a slouží k ochraně dřeva v exteriéru. Je obzvláště vhodný pro modřínové dřevo a exotické dřeviny jako bangkirai, teak, massaranduba.

  • Mikronizované speciální pigmenty zaručují velmi dobrou odolnost proti povětrnostním vlivům a UV záření a vynikající stabilizaci barevného odstínu exotických dřevin.
  • Povrchová úprava je chráněna proti napadení modráním a plísněmi.
  • Snadné zpracování bez patrných míst překrývání.Způsob nanášení:
Před použitím produkt promíchejte. Nezpracovávejte při teplotách nižších než + 5°C a/nebo při relativní vlhkosti vzduchu > 80 %. Natírejte tence – bezpodmínečně se vyvarujte vzniku vrstvy! Technikou natírání nelze zabránit vytékání pryskyřice. Na silně frekventovaných plochách dochází k přirozenému vzniku „cestiček“. Ty však lze snadno odstranit pravidelnými udržovacími nátěry.

Doba schnutí:
Uvedené hodnoty jsou orientační. Přetíratelný - cca 12h. Doba schnutí závisí na druhu dřeva, tloušťce vrstvy, teplotě, výměně vzduchu a relativní vlhkosti vzduchu. Nízká teplota a/nebo vysoká vlhkost vzduchu mohou znatelně prodloužit dobu schnutí. U dřevin s vysokým obsahem extraktivních látek (jako např. dub, iroko) může dojít k prodloužení doby schnutí.


Více o produktu ADLER Pullex Bodenöl v technických listech.


  Videonávod, jak pečovat o dřevěné terasy

Přejeme krásný podzim i zimu  :)

ARTISAN tým

774 339 700 Jsme vám k dispozici denně 8:00-22:00 hod.

Poradíme vám jak ošetřit dřevo

10 výdejních míst v České republice

Množstevní slevy pro věrné zákazníky

Speciální rabaty pro firmy a živnostníky

Ověřený zákazník před 13 dny

Rychle jednání vše ok.

Ověřený zákazník před 16 dny

Kvalitní sortiment, rychlost, ochota

Ověřený zákazník před 20 dny

vstřícnost ,ochota,výborná komunikace, vše Ok

Nahoru

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2021 levne-barvy-laky.cz - Všechna práva vyhrazena

e-shop vytvořil Webový servis

hosting zajišťuje Váš-hosting