Natřete to!

Mícháme barvy na dřevo na počkání

Zjistit víc

Vyzkoušejte vzorky barev

Na údržbu teras doporučujeme OLEJE NA TERASY OSMO a ADLER.


Speciální olej OSMO 2,5l Modřín ( + další odstíny )
- Speciální olej OSMO 2,5l Modřín je transparentní polomatný nátěr na dřevo na bázi přírodních olejů a vosků k použití do vnějších prostor.

  • Vyhladí povrch dřeva, neodprýskává, nepraská a neodlupuje se.
  • Silně odpuzuje vodu a reguluje vlhkost.
  • V případě renovace stačí jeden nátěr na očištěný povrch (bez obrušování!)
  • U dřeva bez povrchové úpravy dva nátěry.
  • Natře dvojnásobek m2 než obvyklá barva.
  • Nezávadný (po zaschnutí) pro člověka, zvířata i rostliny.Způsob nanášení:
Povrch dřeva musí být čistý, suchý a nesmí být vystaven mrazu (max. vlhkost dřeva 20%). Staré lakové nátěry a barvy je nutno odstranit. Naneste pevným štětcem (Osmo Plochý štětec) nebo textilem (např. u nábytku) tence na čistou a suchou plochu ve směru vláken dřeva. Pro rychlou práci na velkých plochách doporučujeme Osmo Kartáč k natírání teras 150 mm přímo na míru na terasová prkna, se kterým lze pracovat ve stoje a šetřit záda. Dobře a rovnoměrně rozetřete. Potom naneste 2. nátěr – rovněž tence. Výsledný svrchní nátěr závisí – kromě jiného – také na přirozených charakteristikách dřeva, z tohoto důvodu doporučujeme provedení zkušebního nátěru před vlastním použitím.

Doba schnutí:
Cca 8-10 hodin (za běžných klimatických podmínek, 23°C/50% relativní vzdušná vlhkost). Při nízkých teplotách a/nebo vyšší vzdušné vlhkost se prodlužuje doba schnutí.


Více o produktu Speciální olej OSMO 2,5l Modřín v technických listech.Adler Pullex Bodenöl - 0.75l nebo 2.5l odstín Modřín, Java, Kongo nebo Bezbarvý
- ADLER Pullex Bodenöl je založený na přírodních olejích a voscích a slouží k ochraně dřeva v exteriéru. Je obzvláště vhodný pro modřínové dřevo a exotické dřeviny jako bangkirai, teak, massaranduba.

  • Mikronizované speciální pigmenty zaručují velmi dobrou odolnost proti povětrnostním vlivům a UV záření a vynikající stabilizaci barevného odstínu exotických dřevin.
  • Povrchová úprava je chráněna proti napadení modráním a plísněmi.
  • Snadné zpracování bez patrných míst překrývání.Způsob nanášení:
Před použitím produkt promíchejte. Nezpracovávejte při teplotách nižších než + 5°C a/nebo při relativní vlhkosti vzduchu > 80 %. Natírejte tence – bezpodmínečně se vyvarujte vzniku vrstvy! Technikou natírání nelze zabránit vytékání pryskyřice. Na silně frekventovaných plochách dochází k přirozenému vzniku „cestiček“. Ty však lze snadno odstranit pravidelnými udržovacími nátěry.

Doba schnutí:
Uvedené hodnoty jsou orientační. Přetíratelný - cca 12h. Doba schnutí závisí na druhu dřeva, tloušťce vrstvy, teplotě, výměně vzduchu a relativní vlhkosti vzduchu. Nízká teplota a/nebo vysoká vlhkost vzduchu mohou znatelně prodloužit dobu schnutí. U dřevin s vysokým obsahem extraktivních látek (jako např. dub, iroko) může dojít k prodloužení doby schnutí.


Více o produktu ADLER Pullex Bodenöl v technických listech.


  Videonávod, jak pečovat o dřevěné terasy

Přejeme krásný podzim i zimu  :)

ARTISAN tým

608 404 088 Jsme vám k dispozici denně 8:00-22:00 hod.

Poradíme vám jak ošetřit dřevo

11 výdejních míst v České republice

Množstevní slevy pro věrné zákazníky

Speciální rabaty pro firmy a živnostníky

Ověřený zákazník před 21 dny

rychlé vyřízení objednávky

Ověřený zákazník před 28 dny

Objednal. Do pár dnů dorazilo do boxu. Vše v pořádku.Děkuji.

Ověřený zákazník před měsícem

Ochota,výborná komunikace ,rychlé dodání

Nahoru

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2024 levne-barvy-laky.cz - Všechna práva vyhrazena