Natřete to!

Mícháme barvy na dřevo na počkání

Zjistit víc

Vyzkoušejte vzorky barev

Ošetření dřevěného plotu

Určitě každému z nás záleží na krásném a útulném bydlení. A první věc, které si člověk před vstupem do domu všimne, je dobře ošetřený plot.

Základem je vhodný nátěr.

Před nátěrem by mělo být dřevo dokonale proschnuté.

Než začnete s prvním nátěrem nového plotu, doporučujeme dřevo naimpregnovat. Vyzkoušená a našimi zákazníky oblíbená impregnace od rakouského výrobce ADLER Pullex Impragnier Grund 2.5l Bezbarvá, chrání proti modrání, napadení houbami a hmyzem.

Po 12h schnutí impregnace, budete moci aplikovat první nátěr např. Adler Pullex Top – Lasur namíchaný dle Vašeho přání, buď štetcem nebo válečkem. Je to tenkovrstvá lazura s úpravou zabraňující tvoření kapek a také dokonalá ochrana proti povětrnostním vlivům a proti UV záření.

Druhý nátěr doporučujeme provést po 8 – 12h. Doba schnutí závisí na několika faktorech jako například druh dřeviny, síla nátěru, teplota, proudění a vlhkost vzduchu.

Po zaschnutí lazury ještě doporučujeme ošetření řezných hran např. produktem ADLER Allwetterlack. Takto dřevo ochráníte proti praskání a také prodlužíte životnost plotu.

Při opakovaném ošetření plotu stačí znovu natřít lazurou, není potřeba brousit.

Životnost závisí na mnoha faktorech. Jde zejména o druh působení povětrnostních vlivů, konstrukční ochranu, mechanické zatížení a zvolený zpracovávaný barevný odstín.

Pro dlouhou životnost je nutná včasná údržba. Proto doporučujeme každoroční údržbu.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat .

608 404 088 Jsme vám k dispozici denně 8:00-22:00 hod.

Poradíme vám jak ošetřit dřevo

11 výdejních míst v České republice

Množstevní slevy pro věrné zákazníky

Speciální rabaty pro firmy a živnostníky

Ověřený zákazník před měsícem

Mohl jsem si vyzvednou v době kdy jsem měl čas.

Ověřený zákazník před 3 měsíci

Rychlost
Odborné poradenstvi

Ověřený zákazník před 4 měsíci

rychlost dodání

Nahoru

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2023 levne-barvy-laky.cz - Všechna práva vyhrazena