Natřete to!

Mícháme barvy na dřevo na počkání

Zjistit víc

Vyzkoušejte vzorky barev

Lazura na dřevo v exteriéru - Adler Lignovit Lasur

Adler Lignovit Lasur od nás zakoupila firma H3 ateliér, která pod značkou Blokki staví modulární stavby z vyřazených lodních kontejnerů. My jsme jejich výhradním dodavatelem dřevomateriálu a prostředků na ošetření dřeva.

A proč právě Adler Lignovit Lasur na fasády?

Mezi hlavní výhody této lazury patří, že je vodou ředitelná, tenkovrstvá, rychleschnoucí a bez přísad. Díky složení zabraňuje žloutnutí, stárnutí dřeva a prodlužuje jeho přirozený vzhled. Chrání povrch proti modrání a napadení plísněmi. 

V neposlední řadě je odolná vůči povětrnostním vlivům, obsahuje účinné prostředky na ochranu proti světlu a pohlcuje UV záření, což je především v exteriéru velmi důležité. 

Jako způsob nanášení můžete zvolit natírání, nanášení válečkem, houbičkou i máčení a polévání. Lze použít na hoblované, broušené i neupravené řezané dřevo. Lignovit Lasur je rychleschnoucí barva na dřevo tudíž druhý nátěr můžete aplikovat již po dvou hodinách. Mezi nátěry doporučujeme povrch zlehka přebrousit. Při správné aplikaci je obnovitelnost nátěru 6-7 let. 

Lazura Lignovit byla vyvinuta pro průmyslové použití, je používána především výrobci dřevostaveb a výrobci palubek, ale vzhledem k jejím dobrým vlastnostem jsme se rozhodli nabízet ji i našim zákazníkům. V tomto případě ji odběratel, firma H3 ateliér pro svou značku BLOKKI používá na fasádní profily ze sibiřského modřínu a severského smrku, je ale možné ji použít i na další jehličnaté dřeviny

Barvy, laky a příslušenství ADLER prodáváme již několik let a to jak na našem e-shopu, tak v kamenných prodejnách. Sami tyto výrobky používáme, tudíž máme vyzkoušeno, že fungují a můžeme vám být vhodným poradcem pro správný výběr. 

608 404 088 Jsme vám k dispozici denně 8:00-22:00 hod.

Poradíme vám jak ošetřit dřevo

11 výdejních míst v České republice

Množstevní slevy pro věrné zákazníky

Speciální rabaty pro firmy a živnostníky

Ověřený zákazník před 2 měsíci

Rychlost dodání a kvalita výrobku.

Ověřený zákazník před 4 měsíci

Mohl jsem si vyzvednou v době kdy jsem měl čas.

Ověřený zákazník před 6 měsíci

Rychlost
Odborné poradenstvi

Nahoru

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2024 levne-barvy-laky.cz - Všechna práva vyhrazena