Natřete to!

Mícháme barvy na dřevo na počkání

Zjistit víc

Vyzkoušejte vzorky barev

Jakou tloušťku lazury zvolit?

poradna_remmers.jpg

Dle tloušťky nátěrového filmu rozdělujeme lazury na tři základní typy, a to na tenkovrstvé, středněvrstvé a silnovrstvé.

Tenkovrstvé lazury

mají výhodu v důkladné penetraci do dřeva, což znamená, že pronikají hlouběji a dovolují dřevu „dýchat“ a přirozeně odpařovat vlhost. Tyto lazury nevytvářejí prakticky žádnou (nebo pouze velmi tenkou) povrchovou vrstvu a odolávají i větším objemovým změnám dřeva.

Jsou vhodné převážně na plotypalubkové obložení domůzahradní domky a další dřevomateriál, na který výrazně působí vnější vlivy.

Dřevěný plot - foto Artisan


Doporučené použití lazur

TENKOVRSTVÉ LAZURY ploty, obložení, zahradní domky, terasy, pergoly,
zahradní nábytek

Středněvrstvé lazury

zanechávají na povrchu tenký film, který dřevo chrání před vnějšími vlivy. Ideální jsou například na podhledyzahradní domyzahradní nábytek či pergoly.

Doporučené použití lazur

STŘEDNĚVRSTVÉ LAZURY podhledy, zahradní domky, pergoly, zahradní
nábytek


Silnovrstvé lazury

vytvářejí na povrchu film, který umožňuje dobrou údržbu dalšími prostředky. Použití silnovrstvých lazur je vhodné pouze na stabilní konstrukční prvky jako jsou například okna a dveře. Ty minimalizují objemové změny dřeva a tím zamezují popraskání silnovrstvých lazur.


poradna2.jpg


Doporučené použití lazur

SILNOVRSTVÉ LAZURY okna, dveře, pergoly

Nevíte, jakou lazuru použít na konkrétní dřevomateriál? Napište nám na chat níže, nebo na e-mail, nebo zavolejte na naši info linku každý den vč. víkendů od 8 do 22 hod. Poradíme vám.

774 339 700 Jsme vám k dispozici denně 8:00-22:00 hod.

Poradíme vám jak ošetřit dřevo

11 výdejních míst v České republice

Množstevní slevy pro věrné zákazníky

Speciální rabaty pro firmy a živnostníky

Ověřený zákazník před 5 dny

Super obchod

Ověřený zákazník před 6 dny

zkušenosti s obchodem velice špatné jednu plechovku barvy nebyli schopni do týdne dodat, předpokládám že neuvidím ani peníze

Ověřený zákazník před 11 dny

Velký výběr kvalitních barev.

Nahoru

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2022 levne-barvy-laky.cz - Všechna práva vyhrazena